wtorek, 17 lutego 2015

Prezydent Starachowic gratuluje

Prezydent Starachowic Marek Materek wraz z zawodnikami i trenerem klubu Dragon ze Starachowic 

Prezydent Starachowic Marek Materek w raz z zawodnikami klubu Dragon ze Starachowic 


Trzy złote medale to dorobek startów Klubu Sportowego „Dragon” w Mistrzostwach Polski w formule kick light. Tytuły mistrzów Polski wywalczyli: Damian Śpiewak, Jacek Miszta oraz Ernest Kisiel.
Zawodnicy „Dragona” kolejny raz udowodnili jednak, iż z najważniejszych imprez sportowych potrafią przywozić medale i na ich sukcesy sportowe można liczyć.
Nasi reprezentanci tym razem zdobyli Kartuzy, gdzie w weekend odbywały się Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w formule kicklight. Starachowicka reprezentacja „Dragona” zgłoszona do udziału w zawodach liczyła cztery osoby. Do Kartuz pojechali: rywalizujący w kategorii seniorów Damian Śpiewak oraz trójka juniorów Jacek Miszta, Ernest Kisiel i Joanna Mazurek. Z tego grona tylko naszemu „rodzynkowi” czyli Joasi Mazurek nie udało się powrócić z medalem.
Damian Śpiewak w finale seniorskiej kategorii do 57 kg pokonał Cezarego Osieła z Lublina. Jacek Miszta w rywalizacji juniorów w kategorii do 79 kg w decydującej walce pokonał Jakuba Sobalę z Piaseczna. Z kolei Ernest Kisiel kolejny raz udowodnił swoje niesamowite umiejętności i tym razem wygrał rywalizację w kategorii do 63 kg. Junior Dragona pokonał w finale swojej kategorii Krzysztofa Kucharzyka z UKS Diament Pstrągowa.
Ernest Kisiel został również uznany najlepszym juniorem weekendowych Mistrzostw Polski w Kartuzach.